pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu

V dnešnej dobe zažívajú pôžičky všeobecne veľký nárast a záujem o poskytnutie pôžičky neustále rastie. Reklamy v rôznych médiách na nás chrlia ponuky rôznych bánk ako aj nebankových subjektov a nie je jednoduché sa v ponukách zorientovať. Čo je však pre obyčajného človeka pri získavaní pôžičky naozaj dôležité?  Získať čo najviac, platiť čo najmenej a pri vybavovaní pôžičky čo najmenej byrokracie. Jednou z neobľúbených podmienok pri získavaní pôžičky je dokladovanie príjmu žiadateľa.

Nie žeby mal človek v úmysle uviesť  nepravdivé údaje, či dokonca banku podviesť, ale žiadať od zamestnávateľa doklad o príjme nepatrí medzi príjemné činnosti. Mnohé banky, ale aj nebankové subjekty v snahe získať klienta už dnes poskytujú možnosť získať pôžičky bez dokladovania príjmu. Čo sa však za touto lákavou podmienkou skrýva? Pozor si treba dať hlavne pri tzv. nebankovkách, kde je možnosť získať pôžičku bez dokladovania príjmu spravidla podmienená založením hnuteľného či nehnuteľného majetku, alebo podpísaním nevýhodnej zmenky.

Spoločnosť tak už pri podpisovaní zmluvy s klientom ako by rátala s neschopnosťou klienta splácať pôžičku a tým aj s možnosťou získať výrazne vyšší majetok ako je suma poskytnutej pôžičky. Je nanajvýš podozrivé, keď  súkromná firma poskytne pôžičku človeku, ktorého zamestnanci vidia po prvýkrát a to bez overenia schopnosti klienta poskytnutú pôžičku splácať teda bez dokladovania príjmu, či výdavkov klienta. Banky sú na tom podstatne lepšie a klient sa vyššie spomenutých rizík nemusí obávať aj pri poskytnutí pôžičky bez dokladovania príjmu. Ak má klient osobný účet v banke, od ktorej pôžičku žiada, tá ma tak jednoduchú možnosť nazrieť na príjmy klienta z vlastných archívov o jeho účte.

Niektoré banky poskytujú pôžičky bez dokladovania príjmu aj klientom druhých bánk. Bonitu klienta si môžu overiť  výpisom účtu z jeho vlastnej banky, či nazretím do centrálneho bankového registra alebo aj dotazom v sociálnej poisťovni. Dnes už teda nie je ťažké získať pôžičku bez dokladovania príjmu, no odporúčam sa zamerať na dôveryhodné spoločnosti a nevystavovať sa tak zbytočnému riziku.

Výhody pôžičky od Pôžičkomatu

Potreba možnosti získať rýchlo a flexibilne finančnú hotovosť je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi potrebná.

Z rôznych dôvodov potrebujete získať peniaze? Existuje šikovné riešenie pre každého. Spoznajte aj vy výhody pôžičky od pôžičkomatu.

Tento moderný spôsob získať rýchle peniaze na čokoľvek si rýchlo získava nových klientov. Objavte čaro rýchlych peňazí aj vy.

Požiadať o pôžičku môžete jednoducho on-line. Prostredníctvom kalkulačky si zvolíte výšku pôžičky a čas splatenia. Aby ste mohli získať pôžičku musíte byť občanom Slovenskej republiky a byť starší ako 18 rokov. Rovnako nesmiete byť v omeškaní so splácaním úverov od iných finančných inštitúcií.

Na stránke exituje možnosť jednoduchej registrácie, ktorá je potrebná, aby ste získali výhodnú rýchlu pôžičku. V priebehu registrácie budete zároveň vyzvaný na potvrdenie súhlasu so Zmluvou o pôžičke. O úspešnom vybavení pôžičky budete informovaný v priebehu niekoľkých minút potvrdzujúcim e-mailom.

Získať peniaze neboli nikdy jednoduchšie. Schválená výška pôžičky vám bude rýchlo odoslaná na váš bankový účet. Využitie peňazí nemusíte žiadnym spôsobom dokladovať. Je len na vás, na aký účel peniaze spotrebujete. Ako náhle budú peniaze odoslané na váš bankový účet, obdržíte potvrdzujúci e-mail.

Pôžičky on-line sú moderným trendom, ktorý slúži na krátkodobé preklenutie finančnej potreby. Celý proces vybavenia je rýchly, zvyčajne do 20 minút získate informáciu o schválení. Všetko môžete vybaviť on-line.

Výhody pôžičky od VÚB banky

Jedným zo stabilných finančných ústavov na našom trhu je už dlhodobo VÚB – alebo aj Všeobecná úverová banka. Tak ako iné komerčné banky, poskytuje mnoho rôznych produktov pre súkromné osoby aj firmy. Počnúc osobným účtom, cez poskytovanie úverov, či možnosti sporenia a investícií, až po komplikované finančné projekty. Obľúbeným produktom na Slovensku býva hneď po osobnom účte aj tzv. spotrebný úver, čiže pôžička.

V poskytovaní pôžičiek je skutočný odborník, keďže už aj v názve má slovko „úver“. Za všetko hovoria aj dlhodobé skúsenosti na Slovenskom trhu. Ak teda potrebujete pôžičku, skutočne výhodnú pôžičku, tak ste na správnom mieste. Má oproti iným bežným pôžičkám mnoho výhod, ktoré si hneď popíšeme. Jednou z najväčších výhod, ktorú len tak inde nezískate je, že pre pôžičky od banky sa nemusíte stať priamo klientom, ktorý v nej má zriadený účet.

To sa Vám hodí, ak ste spokojní so službami svojej aktuálnej banky, prípadne Vám pôžičku neodsúhlasila. O „Pôžičku na čokoľvek“ – ako sa produkt volá – je v dnešnej dobe možné požiadať aj online – dokonca aj mobilom, čo je tiež nezanedbateľnou výhodou. Klient sa tak do pár minút dozvie, či spĺňa podmienky a či bola požadovaná pôžička aj schválená. Medzi ďalšie výhody pôžičky od VÚB banky patrí aj možnosť anulovať si 100% úvodných poplatkov.

Pôžička od Quatra

Stačí aktívne využívať svoj účet vo VÚB a vstupné poplatky sa Vám po 18 mesiacoch splácania vrátia v plnej výške. Ku pôžičke banky získavate automaticky aj ďalšiu výhodu a to zníženie splátky až o 2% vďaka zľave z úroku a to hneď na začiatku splácania pôžičky. Z ďalších výhod spomeniem len možnosť získať pôžičku bez účelu využitia získaných finančných prostriedkov, výška pôžičky od 500 až do 25000,- €, doba splatnosti od 13 do 96 mesiacov. Ak potrebujete výhodnú pôžičku, nebojte sa zavítať do banky, svoje rozhodnutie určite neoľutujete. Zdroj: https://www.pozicky123.sk/quatro-pozicka/

Ako požiadať o pôžičku od Quatro

Quatromá v dnešnej dobe už veľmi veľa spokojných zákazníkov, hoci  je to jedna z mladších bánk na Slovensku. Ľuďom najviac vyhovujú výhodné úroky a samostatná výška pôžičky. Maximálna výška pôžičky je až 20 000 eur.  Quatro boduje medzi bankami aj tým, že si neúčtuje veľa rôznych poplatkov.

O pôžičku od Quatra môže požiadať každý, kto dovŕšil vek 18 rokov. Maximálne sa pôžička poskytuje ľuďom do 65 rokov. Žiadateľ musí mať trvalý alebo prechodný pobyt na území Slovenskej republiky a minimálny čistý príjem žiadateľa musí byť 350 eur, čo znamená, že je to pôžička pre zamestnaných ľudí.

A ako požiadať o pôžičku od Quatro? Ak ste klientom banky, môžete požiadať o pôžičku on-line cez Internetbanking a zmluva o pôžičke sa potvrdzuje prostredníctvom autorizačnej SMS správy v Internetbankingu. Ak nie ste klientom banky, môžete požiadať o pôžičku a vyplniť on-line formulár. Potom ako o pôžičku požiadate, budete sa musieť osobne dostaviť na jednu z pobočiek banky mBank na Slovensku. Následne vám banka zriadi , na ktorom už pôžičku budete mať.

Quatro poskytuje pôžičku nazývanú Quatro viac info na Pôžičky123.sk. Táto pôžička je bezúčelová a nie je potrebný ani ručiteľ. Výška pôžičky je od 350 eur do 20 000 eur a splatnosť pôžičky je 12 až 84 mesiacov. Pri splácaní je možnosti nastaviť si aj automatickú splátku. Môžete si vybrať presný dátum, kedy pôžičku splatíte. Ak by ste chceli splatiť pôžičku predčasne, je to možné a dokonca úplne zadarmo. Quatropôžička je bez skrytých poplatkov. Mesačné splátky sa strhávajú automaticky z účtu . Okrem týchto výhodných možností Quatro poskytuje aj kompletný prehľad o pôžičkách cez Internetbanking.